Právní služby:

Rychlý kontakt

JUDr. IVO JELÍNEK, advokát
e-mail: judr.ivo.jelinek@advodec.cz
telefon: +420 412 517272

Miscelanea:

E – ADVOKÁT

Nabízíme klientům také možnost, aby si poskytnutí právních služeb vyžádali elektronickou cestou a touto cestou aby jim také služba, nebo její podstatná část, byla poskytnuta.

Postup je následující :

Využijte dále uvedeného formuláře a pošlete nám formou mailu  zadání problému, který chcete řešit. Je výhodné připojit v elektronické podobě i příslušné dokumenty – naskenovanou korespondenci, smlouvy, rozhodnutí, atp. Vhodné je také  uvést své telefonní číslo pro případný  kontakt.

Po seznámení s obsahem zadání Vám zašleme e-mail, kterým potvrdíme Vaši objednávku, požádáme Vás o případná upřesnění a současně Vám zašleme informaci o ceně právní služby a fakturu pro úhradu příslušné částky. Požádáme Vás současně o potvrzení Vašeho zájmu o poskytnutí právní služby formou odpovědi na potvrzení objednávky.  Po připsání částky na náš účet Vám zašleme objednaný produkt /např. smlouvu, žalobu, právní rozbor, odpověď na dotaz, atp./

Takto samozřejmě není možno vyřešit všechny problémy, v zásadě je to možné jen u těch jednodušších. V případě, že problém vyhodnotíme z Vašeho zadání jako složitější, navrhneme Vám způsob jeho řešení a zpravidla také osobní schůzku s advokátem.